Különleges Bolti dolgozót keresünk egy különleges üzletbe!

Főbb feladatok:

- Kasszázás

- Raktár és bolti készlet rendben tartása

- A webshopos rendelésekkel kapcsolatos feladatok

- Vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása a termékekről

- Egyéb bolttal kapcsolatos teendők elvégzése

Főbb elvárások:

- Érdeklődés az egészséges étkezés, életmód, fitnesz témakörök iránt (esetleg Te is aktívan sportolsz, egészségesen táplálkozol)

- Termékeink ismerete

- Tapasztalat hasonló munkakörben

Előnyök, de nem feltételek:

- Minimális angol nyelvtudás (tudj kommunikálni külföldi vásárlóinkkal)

- Alkalmazkodás a rugalmas munkavégzéshez, hétfőtől vasárnapig heti átlag 40 órában

Mit ajánlunk:

- Versenyképes fizetés

- Kedvezményes vásárlás a boltunkban

- Teljes munkaidő

Küldd be az önéletrajzod a következő email címre:

Jelentkezési határidő: 2018.08.31.

Az online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013